Sākas akcija daudzbērnu ģimeņu atbalstam, uzsākot skolas gaitas

Skolas gaitu uzsākšana ir izaicinājums gan bērniem, gan vecākiem, kuriem jāsagādā viss mācībām nepieciešamais. Ģimenēs, kurās aug vairāki bērni šis laiks sagādā īpašas rūpes, tāpēc Rimi Latvia sadarbībā ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu Tet un Latvijas Samariešu apvienību no 28.jūlija līdz 24.augustam aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes uzsākot skolas gaitas. Tās ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts palīdzēt piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, iegādājoties un ziedojot kancelejas preces Rimi hipermārketos visā Latvijā.

Akcijas atbalstītāji ir aicināti iegādāties kancelejas preces – dažādus rakstāmpiederumus, papīru, burtnīcas, guašas un akvareļu krāsas, zīmuļu asināmos u.c. skolai noderīgas lietas un tās ievietot veikalos izvietotajās ziedojumu kastēs 35 Rimi Hyper veikalos visā Latvijā. Akcijas noslēgumā  Rimi Latvia un Tet pievienos saziedotajām skolas precēm arī savu ziedojumu. Akcijā saziedotās kancelejas preces un skolai nepieciešamās lietas tiks nogādātas ģimenēm, kurām tās būs nepieciešamas, sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību.

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle stāsta: “Parasti rudenī mēs saņemam daudz pieteikumu pārtikas atbalstam no trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, kuras gandrīz visu naudu ir izlietojušas skolai nepieciešamo preču iegādei. Kā rezultātā ģimenei ir ļoti ierobežotas iespējas iegādāties pārtiku. Lai ģimenēm nebūtu jāizvēlas – burtnīca vai maltīte, sadarbībā ar Rimi un Tet tiek rīkota šī labdarības kampaņa. Mūsu redzeslokā ir vairāk nekā 800 ģimenes ar bērniem, kuras priecātos saņemt atbalstu ar kancelejas precēm.”

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: “Latvijā ik gadu vispārējās izglītības iestādēs no 1. līdz 12.klasei skolas gaitas uzsāk ap 200 000 skolēnu. Katru gadu vasaras noslēgumā skolas gaitu uzsākšana sagādā raizes daudzām Latvijas ģimenēm, īpaši tām, kurās aug 3 un vairāk bērnu. Tāpēc sadarbībā ar Tet aicinām Rimi pircējus atbalstīt Latvijas daudzbērnu ģimenes, sarūpējot kancelejas preces un atvieglojot rūpes par skolas gaitu uzsākšanu.”

Tet tehnikas biznesa līnijas vadītājs Pāvels Degtjarevs: “Pirmais septembris ir ne tikai prieka un atkalsatikšanās laiks skolēniem, bet arī rūpju pilns laiks vecākiem, gādājot visu skolai nepieciešamo. Tādēļ priecājamies, ka kopīgiem spēkiem varēsim palīdzēt un atvieglot šo laiku daudzbērnu ģimenēm, tādējādi ļaujot vairāk izbaudīt skolā atgriešanās prieku.”

Papildu informācija:

Regīna Ikala

SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja

Mob. tālr. 29499774

E-pasts: [email protected]