Piesakies Ģimenes nometnēm!!!

Vasara ir īstais laiks, lai gūtu jaunus iespaidus un pieredzi. Biedrība “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” sadarbībā ar Preiļu novada domi sniedz lielisku iespēju vecākiem ar bērniem pavadīt interesanti un aizraujoši laiku kopā, stiprinot ģimenes savstarpējās attiecības.

Aicinām Preiļu novada daudzbērnu ģimenes piedalīties bezmaksas nometnēs – “MANA AKTĪVĀ ĢIMENE” no 07.08.2020 līdz 09.08.2020 un “MANA RADOŠĀ ĢIMENE” no 21.08.2020 līdz 23.08.2020. Nometņu galvenais mērķis ir veicinātu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, stiprināt patriotiskās jūtas ģimenē, ģimenes vērtību apzināšanu un to uzturēšanu caur kopīgām aktivitātēm. Nometnes notiks atpūtas bāze “Zolva”.

Nometņu laikā notiks dažādas interesantas lekcijas, fiziskās un radošās aktivitātes, erudīcijas spēles un daudz kas cits. Ar informatīvo nometņu programmu iespējams iepazīties zemāk pievienotajā attēlā.

Lai pieteiktu savu ģimeni dalībai nometnē, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu dalībai konkrētajai nometnē:

Pieteikuma anketa nometnei “Mana aktīvā ģimene” (07.-09.08.2020.)

 Pieteikuma anketas links dalībai pirmajā nometnē: https://forms.gle/4cQBbBtnvjRstRr28 

Pieteikuma anketa nometnei “Mana radošā ģimene” (21.-23.08.2020.)

 Pieteikuma anketas links dalībai otrajā nometnē: https://forms.gle/7aVk4YQcptQcNG4o6 

Nometnes dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ prioritāte tiks dota tām daudzbērnu ģimenēm, kas pieteiksies pirmās. Pieteikšanās nometnēm ir atvērta no 20.jūlija līdz 27.jūlijam. Dalībnieku atlasē tiks ņemta vērā pārstāvēto novadu, dzimumu un vecumu dažādība, kā arī norādītā motivācija piedalīties.

Nometnes tiek rīkotas projekta Nr.2020.LV/ĢDP/03 “Nometnes ģimenēm ar bērniem aktīvai un radošai brīvā laika pavadīšanai” ietvaros ar Sabiedrības integrācijas fonda un Preiļu novada domes  finansiālu atbalstu.

Jautājumus par pieteikšanos un dalību nometnēs var uzdot zvanot Ievai, tel. 29591789.