“Puķuzirnis” piedalās vispasaules akcijā “Burbuļu parāde”!

Katru gadu maija beigās (šogad 28.maijā) visā pasaulē notiek prieka, laimes, smieklu, bet galvenokārt, burbuļu pārpilns pasākums. Pagājušajā gadā Burbuļu parāde notika visos kontinentos, vairāk kā 80 pasaules pilsētās.  Berlīne, Ņujorka, Parīze, Barselona…. un šogad arī PREIĻI!

Pievienojies pasākumam, kas tiek organizēts, sadarbojoties brīvprātīgajiem, biedrībai “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”, Preiļu un Riebiņu novada TIC, Preiļu novada Jauniešu centram “Četri”, Preiļu novada Kultūras centram, Preiļu bērnu un jauniešu sporta skolai. Šajā dienā kopīgi atzīmēsim ģimeņu dienu, un tai veltītie pasākumi sāksies ar Burbuļu parādi. Gājiens notiks no Preiļu parka vārtiem un, dažādām burbulīgām atrakcijām mijoties, aizvedīs mūs uz burbuļu galapunktu – Preiļu parka pludmali.

Facebook lapā vari dalīties ar šo pasākumu un aicināt draugus! https://www.facebook.com/events/408097669554285/

Informācija par galveno Burbuļu parādi atrodama te: https://www.facebook.com/events/269532550142455/

 

Burbuļu parāde ir bez maksas. Daudz burbuļu, prieka, smieklu un laimīgu brīžu garantējam!

Vairāk par Burbuļu parādi kā pasaules brīvprātīgo organizāciju meklē te: www.bubbleparade.org

 

INSTAGRAM: @globalbubbleparade

TWITTER: @bubbleparade

Fotogrāfijas vai informāciju par pasākumu ievieto sociālajos tīklos Instagram, Facebook un Twitter, pievienojot tēmturi #globalbubbleparade and #bubbleparadePreili

Pasākuma kontaktpersona un Globālās Burbuļu parādes organizācijas biedrs, “Puķuzirņa” biedrs – Iveta Šņepste , [email protected] .