Pirmie mazuļi saņēmuši akcijas “Rūpēs par Tevi” pūriņu kastes

Aizvadītā gada nogalē biedrības „Ģimeņu atbalsta centrs „Puķuzirnis”” (turpmāk – Biedrība) izsludinātās akcijas “Rūpēs par tevi”, kas tiek organizēta sadarbībā ar SIA “Preiļu slimnīca” un atbalsta biedrību „Caur visām grūtībām kopā”, ietvaros sarūpētās zīdaiņu pūriņu kastes sasniegušas savus pirmos īpašniekus – meitenītes un puisīša ģimenes, kuri savus mazuļus gada pirmajās dienās sagaidīja Preiļu Dzemdību nodaļā. Jaunās ģimenes 2.janvārī sirsnīgi sveica Biedrības valdes priekšsēdētāja Inese Matisāne un SIA „Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare.Bērniņa ienākšana pasaulē jebkurai ģimenei ir liels notikums, kas saistās ne tikai ar prieku, bet arī ar papildus rūpēm. Tāpēc Biedrība, kuras vadmotīvs ir ģimeņu ar bērniem interešu aizsardzība, ar šīs akcijas palīdzību vēlas pateikties katrai ģimenei, kura par mazuļa pirmajām mājām izvēlas Preiļu Dzemdību nodaļu, un tic, ka sarūpētās zīdaiņu pūriņu kastes atvieglos ikdienas rūpes jaunajām māmiņām, jo pūriņā tiek dāvinātas ne tikai zīdaiņu drēbītes, bet arī autiņbiksīšu paraudziņi un kāda higiēnas prece (šampūns, eļļa). Kastu saturu, individuāli piemērotu puisīša vai meitenītes ģimenei, komplektē Biedrības piesaistītie brīvprātīgie, kas aizvadītā gada pēdējās dienās ieguldīja milzīgu darbu, lai akcija sekmīgi tiktu īstenota, un tās tiek izsniegtas izrakstīšanās no nodaļas dienā.

Biedrība arī turpmāk aicina ikvienu ģimeni, kuras atvases jau izaugušas no zīdaiņu drēbītēm (izmērs no 56/62 cm līdz 80/86 cm – no dzimšanas līdz bērna pusotra gada vecumam), taču tās joprojām ir labā stāvoklī, tīras, nesanēsātas, bez defektiem, ziedot tās, personīgi nogādājot Biedrības telpās Daugavpils ielā 34, Preiļos (Preiļu 1.pamatskolas vecā korpusa 1. stāvā, ieeja no sporta laukuma puses) darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00. Dāvināt dažādas mazuļiem nepieciešamās preces (autiņbiksītes, lietas barošanai, vannošanai, miegam u.tml.) aicinām arī jebkuru darba kolektīvu.

Par akcijas sekmīgo sākumu Biedrība pateicas SIA “Preiļu slimnīca” valdei un Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistei Anetei Urkai, Vinetai Vilkostei no SIA “TZMO Latvija” (par Bellas produkcijas paraugiem un ziedotajiem bērnu šampūniem), atbalsta biedrībai “Caur visām grūtībām kopā” un ģimenēm, kas ziedojušas zīdaiņu drēbītes, kā arī brīvprātīgajiem par ieguldīto darbu un laiku – Jānim Gavaram, Liānai Leperei, Tatjanai Lācei, Sanitai Loginovai, Valdas Martinkus un Jānim Gavaram (seniors).

Anita Gāga

Biedrības „Ģimeņu atbalsta centrs „Puķuzirnis”” valdes locekle