Keramikas darbnīcā tapuši ziedi māmiņām

Aizvadītas jau četras nodarbības keramikas darbnīcā, kas tiek organizētas projekta 2014.EEZ/PP/1/MIC/074/040 „Kompleksi atbalsta pasākumi sociālās atstumtības mazināšanai jauniešiem un ģimenēm ar bērniem” ietvaros. Nedēļas nogalē gaidāmajai Mātes dienai par godu arī keramikas darbnīcā tapuši bērnu rociņām veidoti ziedi māmiņām, kas ieguvuši visdažādākās krāsas – bērni ļāvās krāsu priekam un radīja pat zilus ziedus.Čaklākie bija sarūpējuši ne vienu vien māla ziediņu, bet pat vairākus, un katram tam ir kā sava ziedlapiņu forma, tā savs krāsojums.
Tāpat darbnīcā pamazām top māla bļodiņas – tiem, kuriem pirkstiņi veiklāk darbojas, bļodiņas jau ieguvušas gludu virsmu un līdzenas maliņas. Tapušas arī māla krelles, kuru gatavošanā iesaistījās pat vecāki, jo savērt bumbiņas glītā virtenē nebūt nav tik vienkāršs darbs.

Lai krāsainie māla ziedi priecē ikvienu māmiņu, un tiekamies 11. maijā!

Anita Gāga

Biedrības „Ģimeņu atbalsta centrs „Puķuzirnis”” valdes locekle

 Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Šī preses relīze ir izveidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par preses relīzes saturu atbild biedrība „Ģimeņu atbalsta centrs „Puķuzirnis””.