Biedrība “Puķuzirnis” ir realizējusi projektu “Adīšanas prasmju un palīdzēšanas tikumu attīstība”

Biedrība “Ģimeņu atbalsts centrs “Puķuzirnis”” ir veiksmīgi īstenojusi projektu “Adīšanas prasmju un palīdzēšanas tikumu attīstība”. Projektā tika iegādāta ekoloģiskā dzija un noorganizētas divas adīšanas meistarklases “Mani pirmie zābaciņi” – zeķīšu adīšanas meistarklase un cepuru adīšanas meistarklase. Šajās adīšanas meistarklases piedalījās ģimenes – mammas vai vecmammas ar saviem lolojumiem, kuriem bija vēlme apgūt adīšanas prasmes. Meistarklasēs kopumā piedalījās 23 dalībnieki – bērni, vecāki un vecvecāki. Adīšanas meistarklases tika organizētas veikalā “Dzīpariņš”, un tās vadīja veikala saimniece Inita Vaikule, rokdarbu pratēja, tradicionālās adīšanas lietpratēja.

Sirsnīgs paldies visiem, kuri uzadīja pāris vai vairākus zeķīšu pārus. Šie ar mīlestību un labām domām adītie zeķīšu pāri tiek dāvināti Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļas jaundzimušajiem bērniņiem akcijas “Rūpēs par Tevi!” ietvaros.

Ja vēl kādam līdzcilvēkam ir vēlme un brīvais laiks, tad Biedrības vārdā aicinām ikvienu paveikt kādu labu darbiņu – noadīt siltas zeķītes jaundzimušajiem. Sniegsim prieku mazuļiem un to vecākiem, un dosim siltumu sirdīs sev un apkārtējiem cilvēkiem, lai ir gandarījumu par paveikto darbu! Par zeķīšu dāvinājumu ikviens pretī varēs saņemt dziju veikalā “Dzīpariņš” (Raiņa bulvāris 17, Preiļi, LV – 5301).

Adīšanas meistarklases tika organizētas projekta “Adīšanas prasmju un palīdzēšanas tikumu attīstīšana” ietvaros. Projekta kopējais budžets ir 610,50 EUR, no kuriem 549,50EUR ir granta finansējums no Viduslatgales pārnovadu fonda.

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Matisāne, projekta vadītāja