Aicinām piedalīties apmācībās par jaunatnes darbinieka ilgtspēju „Ilgi un laimīgi”

Apmācību mērķis ir veidot izpratni par jaunatnes darbinieka ilgtspēju, ilgtermiņā apzinoties savas personiskās spējas un iespējas to realizēšanai jaunatnes darbā, kā arī veicināt savstarpējo sadarbības un atbalsta tīklu starp jaunatnes darbiniekiem.

Apmācības notiks no 2017. gada 1.  līdz 3. martam viesu namā „Umuri”, Ķeguma novadā. Pieteikšanās apmācībām līdz 2017. gada 19. februārim, aizpildot pieteikuma anketu: http://ej.uz/ilgtspeja_jaunatne  Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2017. gada 21.februārim.

Dalībnieku profils: Jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji un citi interesenti, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas veidot savu izpratni par jaunatnes darbinieka ilgtspēju. Īpaši aicināti jaunatnes darbinieki, kuri strādā Latvijas-Šveices sadarbības programmas ietvaros izveidotajos jauniešu centros. 22 dalībniekiem.

Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji – Ilze Jozēna un Māris Resnis.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Ginta Salmiņa, JSPA sadarbības partneris, tālr.: 29256888; [email protected]

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris) Latvijas un Šveices sadarbības programmas “Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu “Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

Informāciju sagatavojusi

Līga Siliņa

Nodibinājums “Baltijas Reģionālais fonds”

(JSPA sadarbības partneris)

tālr. 26808042

facebook.com/BalticRegionalfund

twitter.com/BRfonds

draugiem.lv/brfonds