Sajūtu takas izveide Preiļu parka aktīvās atpūtas zonā 1. jūnijā

Biedrība “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” sadarbībā ar Preiļu novada domi par godu Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai, 1. jūnijā, Preiļu parka aktīvās atpūtas zonā plāno izveidot Sajūtu taku no dabīgajiem materiāliem. Sajūtu taka tiks izveidota kopīgiem spēkiem, sanākot kopā Preiļu novada ģimenēm un organizācijām, kur katrs atnesīs kādu no dabīgajiem materiāliem (ozolzīles, kastaņus, egļu, priežu čiekurus, sūnas, oļus vai akmentiņus, koka granulas, zāģu skaidas, smiltis u.c.). Sadarbībā ar SIA “Preiļu saimnieks” tiks sagatavota taka, kurā katra ģimene, organizācija varēs atstāt atnestos dabīgos materiālus. Sajūtu takā viena materiāla laukums tiek plānots 1 metrs (platumā) x 2 metri (garumā)

Izveidojot šo sajūtu taku, mazajiem bērniem tiks dota iespēja iepazīties ar dažādiem dabas materiāliem, tos iztaustot ar rokām un kājām.  Vasaras sezonā sajūtu taku varēs izmantot bērni, vecāki un vecvecāki, lai stiprinātu savu imunitāti.

Aicinām Preiļu novada ģimenes un organizācijas savākt šos dabas materiālus un noziedot Sajūtu takas izveidei. Lūgums sniegt informāciju biedrības valdes priekšsēdētājai Inesei Matisānei (tel.nr.: 26315587, e-pasts: [email protected] ) par konkrēto dabas materiālu sagādāšanu. Lūgums ģimenēm kaut nedaudz, bet ziedot rudenī savāktās ozolzīles, kastaņus un vākt vīna pudeļu korķus.

mid_98777