“Puķuzirnis” kļūst par “Amigo ģimenes atbalsta tālruņa” informatīvo partneri

Lai stiprinātu Latvijas ģimeņu attiecības un palīdzētu risināt dažādu paaudžu ikdienas situācijas vai problēmas, “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” sadarbībā ar konsultāciju centra “Skalbes” speciālistiem 2015. gada nogalē izveidoja Latvijā pirmo atbalsta tālruni ģimenēm, kas atšķiras no citiem palīdzības tālruņiem. Tas sniedz iespēju gan ikdienišķas, gan netipiskas problēmas atrisināt ātri un ar speciālista palīdzību, pirms tās pārvēršas nopietnā krīzē.

Tālruņa speciālistu palīdzību var saņemt ikviens cilvēks neatkarīgi no dzīvesvietas, vecuma vai attiecību statusa. Speciālistu konsultācijas ir anonīmas, un tās pieejamas gan latviešu, gan krievu valodā. Mobilo sakaru operatora “Amigo” klientiem konsultācijas pieejamas bez maksas, un citu operatoru klientiem par konsultācijām netiek pievienota papildu maksa, izmaksas ir atbilstošas cenrādim uz citiem tīkliem.

“Bērniņa ienākšana ģimenē, partnera ilgstoša prombūtne, vienaldzība vai citas pārmaiņas maina savstarpējās attiecības un ierasto ikdienu, rada dažādus jautājumus un iepriekš nepieredzētas situācijas. Tāpēc ir svarīgi, lai ikvienam ir iespēja izrunāties ar kādu, kurš var uzklausīt, sniegt informāciju, padomus un emocionālo atbalstu jebkurā no ģimenes dzīves posmiem,” skaidro Inga Akmentiņa – Smildziņa, “Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm” vadītāja. 

Pat vissaskanīgākās ģimenes dzīvē gadu gaitā rodas domstarpības un sīki konflikti, kas atkārtojas, un reizēm pašu spēkiem rast risinājumu neizdodas. Ir svarīgi neuzkrāt aizvainojumu, bet gan par situāciju runāt un savlaicīgi meklēt risinājumu. Arī viena saruna  ar speciālistu var palīdzēt veiksmīgai nesaskaņu risināšanai un palīdzēt veiksmīgi atrisināt radušos situāciju.

 Pēc  vasaras atvaļinājuma “Amigo ģimenes atbalsta tālrunis” darbu atsāks 22. augustā un būs pieejams katru darbdienu no plkst. 15.00 līdz 22.00, zvanot uz numuru 22 407 407.

Mājas lapā ir ievietots tālruņa reklāmas baneris (skat. labajā pusē).

Vairāk par “Amigo ģimenes atbalsta tālruni” uzziniet šeit:  http://www.laimigamgimenem.lv/1201/0/33478

 Papildu informācijai:

Inese Blaune

Tālr. 2 619 65 29

E: [email protected]