Labdarības akcija saldākiem Ziemassvētkiem

Līdz 16. decembrim ikviens tiek aicināts piedalīties labdarības kampaņā “Ziedo saldākiem Ziemassvētkiem”, sarūpējot saldumu paciņu bērniem no trūkumā nonākušajām ģimenēm. Šo akciju jau ceturto gadu īsteno Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai”.

„Ziemassvētki ir labestības un brīnumu laiks. Latvijā ir vairāk nekā 1000 šādu bērnu, kuru ģimenes birokrātisku šķēršļu dēļ nesaņem sociālo palīdzību, līdz ar to atlicināt kādu centu saldumiem ir grūti. Sarūpētā saldumu paciņa iepriecinās kāda bērna sirsniņu un radīs viņam svētku sajūtu,” aicina „Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

Ziedojumu iespējams atstāt jebkurā no 40 pārtikas bankas izdales punktiem visā Latvijā – Rīgā un Rīgas apkārtnē, Jūrmalā, Talsos, Tukumā, Kandavā, Kuldīgā, Dobelē, Liepājā, Bauskā, Vecumniekos, Ogrē, Inčukalnā, Amatā, Aizkrauklē, Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Strenčos, Smiltenē, Alūksnē, Apē, Balvos, Koknesē, Jēkabpilī, Viļānos u.c. Tuvāko izdales punkta adresi un kontaktinformāciju lūgums skatīt Pārtikas bankas mājaslapā www.paedusailatvijai.lv sadaļā “Kontakti” (http://www.paedusailatvijai.lv/kontakti). Preiļos tas ir “Puķuzirnis”. 

 

Par Latvijas Samariešu apvienību:

Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot”.

Latvijā Samariešu apvienība ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām, sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde. LSA piedāvā daudzus sociālus, medicīniskus un apmācības pakalpojumus, kas klientiem ir pieejami gan ar pašvaldību vai darba devēju līdzdalību, gan arī individuāli.

 Papildu informācija:

Agita Kraukle

Latvijas Samariešu apvienības

projekta “Paēdušai Latvijai” vadītāja

Tālr. 67518289, 22033700

e-pasts: [email protected]

Baiba Pare

Latvijas Samariešu apvienības komunikācijas speciāliste

Tālr. 28618033

e-pasts: [email protected]

paedusai_latvijai