BIEDRĪBAS DIVU GADU JUBILEJU ATZĪMĒ, DARBOJOTIES KERAMIKAS DARBNĪCĀ

Septembra sākumā, skaistā atvasaras laikā –  biedrības “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis” ” pastāvēšanas divu gadu jubilejā (biedrība dibināta 2014. gada 11. septembrī), biedrības telpās uz kopīgu māla izzināšanas procesu un  radošu izpaušanos   bija pulcējušās māla “mīlētājas” – šoreiz astoņas jaukas dalībnieces. Priecājamies, ka ar katru reizi mūsu kopīgajās radošajās aktivitātēs iesaistās arvien jauni interesenti un radošā apvienība kļūst plašāka ar katru nākamo tikšanās reizi. 

Šī bija jau  trešā kopīgā tikšanās, lai kopā, apmainoties ar pieredzi, jautriem stāstiem, patīkamām emocijām, veidotu skaistus un funkcionālus traukus, kuri – kā jau iepriekš – tika veidoti ar rokām, neizmantojot nekādas palīgierīces, un gatavie darbi tālāk tiks vesti uz cepli, tiks nodedzināti senajā svēpēšanas  – kūpināšanas tehnikā, un tie iegūs savu skaisto melnīgsnējo nokrāsu.

Māls ir dzīvs materiāls, kurš ļauj gan radoši izpausties, gan līdzsvarot emocionālo stāvokli, gan apvienot līdzīgi domājošos. Cilvēka rokās nokļūstot, māls spēj radīt brīnumjaukas lietas.
Šoreiz meitenes bija izsapņojušas radīt gan  lielas, gan mazas bļodas un šķīvjus, papildinot to estētisko baudījumu ar Latvju rakstu zīmēm, dažādiem citiem ornamentiem no bagātīgā  dabas materiālu klāsta.
Lai sapnis par izdomāto trauku kļūst par realitāti, to izņemot no cepļa un, lai  ieguldītais darbs, izjūtas, sajūtas, radošums  priecē gan veidotāju, gan apkārtējos!
Uz tikšanos nākamajā reizē!
keramikas darbnīcas vadītāja ZANE ERTA