Pēcpusdienas saruna par gaidībām un radībām

Turpinot aizvadītajā gadā uzsākto tradīciju Dūlu mēneša aktivitātes popularizēt arī Preiļos, biedrība “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” aicina uz sarunu ar dūlu Veroniku Tabūni.

Uz pēcpusdienas sarunu tiek aicinātas topošās un esošās māmiņas un sievietes, kuras vēl tikai plāno bērniņu, lai mierīgā un brīvā atmosfērā pie tējas galda sirsnīgi aprunātos. Sarunas tēma ir bērniņa gaidības un radības, taču tas neierobežo ļauties un skart citas sievietei un māmiņai svarīgas tēmas.  Iecere ir sapulcināt grūtnieces un mammas, kuras jau auklē bērniņus, lai savstarpēji dalīties savā pieredzē, gūt stiprinājumu savam iekšējam spēkam. Tā ir iespēja nākt ar jautājumiem, lai rastu atbildes gan no māmiņām, gan no atbalsta personas – dūlas, Iespēja izstāstīt savu stāstu vai dalīties savās sajūtās, lai gūtu mieru un iedrošinājumu. Uz sarunu aicina topošo vecāku nodarbību vadītāja, dzemdību un pēcdzemdību dūla Veronika Tabūne.

Norises vieta: Preiļos, Daugavpils ielā 34,  ģimeņu atbalsta centrā “Puķuzirnis”, Preiļu 1.pamatskolas vecā korpusa 1. stāvā (ieeja no sporta laukuma puses)

Maksa: ziedojums Eur 2, –

Pieteikšanās: tel. +371 28316231 vai [email protected]

Vairāk informācijas: http://www.vereverie.com/dulu-menesis-2017/